Menu Zamknij

Sztuczne choinki producent

Produkcja sztuchych choinek SITEX Siedlec Duży. Choinki sztuczne z tworzywa sztuczne PE w rozmiarach 1,0m, 1,3m, 1,6m, 1,9m, 2,2m, 2,5m. Oferta choinek sztucznych to świerki sosny i jodły. Choinka sztuczna jest uważana za bezpieczną, o ile jest użytkowana i przechowywana zgodnie z zaleceniami producenta

Producent sztucznych choinek

Większość nowoczesnych choinek sztucznych wykonana jest z materiałów ognioodpornych, co zmniejsza ryzyko zapłonu. W przeciwieństwie do żywych choinek, sztuczne choinki nie tracą igieł, co zmniejsza ryzyko pożaru i zmniejsza obciążenie sprzątania.

W przeciwieństwie do żywych choinek, sztuczne choinki nie tracą igieł, co zmniejsza ryzyko pożaru i zmniejsza obciążenie sprzątania.

Działamy od 1994 roku do produkcji stosujemy najnowszą technologie.

Wyskoka jakość produkowanych choinek sztucznych. Opakowania moga być standardowe lub wyskokiej jakości. Zapewniamy transport do klienta. Pełna oferta choinek sztucznych na stronie www.

Niektórzy ludzie cierpią na alergie związane z żywymi choinkami, takie jak pyłki i pleśnie. Sztuczne choinki są wolne od takich alergenów.

Sztuczne choinki nie wymagają podlewania, co eliminuje ryzyko zalania podłogi lub elektroniki.